1. Ana Sayfa
  2. Akademik Personel Alımı

KTO Karatay Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

KTO Karatay Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
KTO Karatay Üniversitesi Personel Alımı
0

KTO Karatay Üniversitesi 2  Doçent Dr.  ve 1 Dr. Öğretim Üyesi alımı yapacak.

Üniversiteye 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıdaki tabloda belirtilen Fakülte bünyesine tam zamanlı öğretim üyesi alınacaktır.
Doçent kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmişi, nüfus cüzdanı sureti, vukuatlı nüfus kayıt örneği, askerlik durumunu gösteren belge örneği, Yabancı Dil Sınav Belgesi, Lisans Belgesinin onaylı örneği, Yüksek Lisans Belgesinin onaylı örneği, Doktora Belgesinin onaylı örneği, Doçentlik Belgesinin onaylı örneği, yurtdışı mezuniyeti için denklik belgesi, yayın listesi, yüksek lisans ve doktora tezleri, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan dört (4) takım dosya ile Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları ve Mali İşler Direktörlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
Başvurular şahsen veya posta yolu ile KTO Karatay Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Mali İşler Direktörlüğü Akabe Mah. Alaaddin Kap Cad. No: 130 Karatay/KONYA adresine yapılacaktır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.
İlk Başvuru Tarihi    : 01.11.2021
Son Başvuru Tarihi : 16.11.2021

BİRİM BÖLÜM/ALAN UNVANI SAYISI ARANAN ŞARTLAR
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü Doç. Dr. 1 Makine Mühendisliği lisans mezunu olmak, Makine Mühendisliği Anabilim Dalında doktora yapmış olmak. Manyetik Elastik Titreşim Sönümleyiciler alanında yayın ve çalışmaları bulunmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü /
Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı
Doç. Dr. 1 Tıp Fakültesi lisans mezunu olmak, uzmanlığını ve doçentliğini
“Beyin ve Sinir Cerrahisi” alanında almış olmak, bu alanda yayın ve çalışmaları olmak.

 

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI
Üniversitemize 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıdaki tabloda belirtilen Fakülte bünyesine tam zamanlı öğretim üyesi alınacaktır.
Doktor Öğretim Üyesi başvurularında “KTO Karatay Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Kriterleri Yönergesi” uyarınca Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen merkezi bir yabancı dil sınavından en az 60 puan veya eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen bir yabancı dil sınavından eşdeğer bir puan almış olmak gerekmektedir.
Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmişi, nüfus cüzdanı sureti, vukuatlı nüfus kayıt örneği, askerlik durumunu gösteren belge örneği, Yabancı Dil Sınav Belgesi, Lisans Belgesinin Onaylı örneği, Yüksek Lisans Belgesinin Onaylı örneği, Doktora Belgesinin Onaylı örneği, yurtdışı mezuniyeti için denklik belgesi, yayın listesi, yüksek lisans ve doktora tezleri, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan dört (4) takım dosya ile Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları ve Mali İşler Direktörlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
Başvurular şahsen veya posta yolu ile KTO Karatay Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Mali İşler Direktörlüğü Akabe Mah. Alaaddin Kap Cad. No: 130 Karatay/KONYA adresine yapılacaktır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren onbeş (15) gündür. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.
İlk Başvuru Tarihi : 01.11.2021
Son Başvuru Tarihi: 16.11.2021

BİRİM BÖLÜM/ALAN UNVANI SAYISI ARANAN ŞARTLAR

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Doktor Öğretim Üyesi

 

1

Matematik lisans mezunu olmak, Matematik anabilim dalında doktorasını yapmış olmak. Uygulamalı Matematik alanında yayın ve
çalışmaları olmak.

Yorum Yap